Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2020

9 moderní kombinézy pro ženy a muže

Pin
Send
Share
Send

Bibové kombinézy jsou funkční i módní. Může být použit jako pracovní oblečení nebo jako běžné nošení. Oba návrhy jsou různé. Všechny náprsní kombinézy obsahují velké kapsy na hrudi. Celková bota je velmi pohodlná jako pracovní oblečení. Má těžké přezky, extra kapsy a popruhy pro nářadí. Bib obecně získává svou popularitu v dnešní době. Při výběru jednoho pro vás je mnoho značek. Výběr toho nejlepšího je zdlouhavý proces.

Nejlepší kombinézy oblečení pro ženy a muže:

Zde jsou některé populární top 9 bib celkově k dispozici na trhu,

1. Pánské kalhoty:

Tyto pánské kombinézy jsou velmi pohodlné a jsou vyrobeny z odolné bavlněné kachny nebo jemně tkané bavlněné džíny. Ta mají mnoho kapes, nastavitelný ramenní popruh a dva boční uzávěry. Dodává se s trojitým šitím, což zvyšuje jeho trvanlivost. Jedná se o jednu z nejslavnějších značek, které dělají pracovní oblečení.

2. Značkové Denim Bib:

Carhartt denim bib je vynikající. Carhartt je jednou z nejpopulárnějších značek. Je vyroben z tuhého denimu. To má více kapes nástrojů, smyčkové smyčky a elastické podvazky. Je to perfektní pracovní oblečení.

3. Dámské kombinézy:

Tyto dámské kombinézy jsou vyrobeny z bavlněného materiálu. Jedná se o velmi pohodlné oblečení a jsou také dlouhé. Dodává se s dvojitou náprsní kapsou, dvěma úložnými kapsami na každé noze. Můžete jej nosit jak pro práci, tak i pro běžné nošení.

4. Příležitostná černá kalhotová kombinéza:

Tyto černé kombinézy mají zkosené nohy. Jsou vyrobeny z 98% bavlny a 2% spandexu, takže materiál je pružný. Také mají tyto nastavitelné popruhy, náprsní kapsa, boční kapsy a zadní kapsy. Také má po stranách nastavitelné tlačítko.

5. Pracovní oblečení:

Tyto pánské kombinézy jsou vyrobeny z bavlněného materiálu. Tito mají elastikované ramenní popruhy, více kapes, zipper fly, smyčkové smyčky a kříž přes vysokou záda. Jedná se o jedno z nejpohodlnějších a dlouhotrvajícího oblečení.

6. Nastavitelné kombinézy pro ženy:

Dámské jezdecké jeansové kalhoty jsou designem tesařského stylu. Má nastavitelný ramenní popruh, několik kapes. Je celkově omyvatelný a trvanlivý.

Vidět víc: Černé kombinézy

7. Vodotěsné kalhoty:

Tyto vodotěsné kombinézy jsou velmi relaxační a pohodlné. Exteriér je vyroben z měkkého bavlněného materiálu a vnitřek je vyroben z polyesterového mikrovlákna od pasu nahoru a nylonového taffeta v nohách. Je vodotěsný, takže po celý den zůstanou teplé a suché. Je to velmi pohodlné oblečení.

8. Forever 21 Distressed White Bib Overalls:

Tyto bílé kombinézy jsou stylové. Design je velmi pohodlný a můžete jej nosit s plným rukávem nebo polovičním rukávem pro lepší vzhled. Může být použito jako pracovní oblečení i pro běžné nošení. Materiál je vysoce kvalitní a dlouhotrvající.

Vidět víc: Jean oblečení pro ženy

9. Bavlněné kombinézy:

Dámské kalhoty značky Levi vám nabízejí osvěžující vzhled. Tento design je klasická džínová výroba se slouchy fit po celé délce a rozštěpený kuželový kotník. Má nastavitelný popruh na rameni a přední kapsu. Také existuje mnoho postranních kapes. Je vyroben z kvalitního bavlněného materiálu, který umýt v pračce.

Bibové kombinézy získávají svou popularitu. Je velmi pohodlné jako pracovní oblečení. Existuje mnoho příležitostných bib celkových návrhů také. Některé populární bib celkové konstrukce jsou zmíněny výše. Tento článek vám poskytne jasnou představu o náramenních kalhotách. Vycházejte ze starého designu a dodržujte nové moderní trendy.

Vidět víc: Dámské kombinézy žen

Pin
Send
Share
Send