Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2020

Jak spálit břišní tuk za 1 měsíc?

Pin
Send
Share
Send

Bříšný tuk je výsledkem náhodného životního stylu a nezdravých stravovacích návyků. To je neohrožující a může vás držet zpátky od nošení vašich oblíbených kalhotek nebo jiných dna. Kromě toho, že snižujete estetiku, břišní tuk také vystavuje většímu riziku různých onemocnění. To z něj činí hlavní důvod k obavám. Byl jste neustále hledat způsob, jak snížit váš břišní tuk? Pokud ano, přečtěte si o tom, jak snížit břišní tuk za 1 měsíc. Tyto tipy musí být nábožensky sledovány, aby získaly maximální výhody.

Vidět víc: Jak snížit břišní tuk za 5 dní

Jak ztratit břišní tuk za 1 měsíc:

Existují různé metody, jak snížit břišní tuk. níže vám poskytneme některé jednoduché metody, které dokážou ukázat, jak snížit břišní tuk v měsíčním období a dává hladké a ploché břicho.

Cvičení ke snížení břišního tuku:

Cvičení je nejlepší způsob, jak se zbavit nežádoucího břišního tuku za měsíc. To je falešně věřil, že 500 drtí každý den vám způsobí ztrátu žaludečního tuku. To vám pomůže pouze posilovat břišní svaly a nepomůže při ztrátě tělesného tuku, zvláště problémové oblasti žaludku. Vyzkoušejte tyto cvičení, které odrážejí centimetry od žaludku.

1. Aerobní cvičení:

Aerobní cvičení jsou vynikající způsob, jak spálit tuky a kalorie. Zapojte se do 40-50 minut aerobního cvičení nejméně pět dní v týdnu. To vám pomůže vypálit viscerální tuk a také zlepšit vaši kardiovaskulární kondici. Aerobní cvičení může být cokoliv, co se vám líbí jako jogging, tanec, živá chůze, cyklistika nebo vodní aerobik. Nicméně, když začnete aerobní cvičení, jděte pomalu a nikdy překročit cílovou srdeční frekvenci.

2. Abdominální cvičení:

Břišní tréninky jsou také důležité, protože vám pomohou rozvíjet svaly a tónovat vaše abs. Stimulujte své absy pomocí jednoduchých cviků, jako jsou bláznivé kousky, V-ups, kuličky nebo ruské zákruty. Toto by mělo být provedeno ve 4 sadách s 25 opakováními na každé straně. Břišní cvičení by se měly provádět pouze dvakrát týdně. Těleso břicha může být sníženo tím, že děláte super soupravy a je to jeden z nejlepších a nejúspěšnějších způsobů, jak spustit břišní svaly a zmenšit tu břicho a dostat se vám roztrhané v žádném okamžiku. Pokud chcete ztratit břišní tuk za 1 měsíc, pak je to jeden z nejlepších způsobů, jak získat ideální cvičení, které je vhodné pro snížení tuku.

3. Sprints:

Sprints jsou také opravdu užitečné, pokud jde o snížení břišního tuku za měsíc. Jedním z nejlepších způsobů, jak snížit břišní tuk při běhu, je utrácet nějaké dobré množství energie a vrhnout nějaký pot na překážkovou dráhu. To jistě pomůže, protože tento postup doporučují odborníci na fitness.

4. Cross Fit cvičení:

Cvičební cvičení s křížovým nasazením vám mohou vždy trhnout. Tato rutina vám umožní zabalit některé svaly a současně snížit obsah tuku. Na konci dne to je to, co každý chce. Spolu se správnou stravou a doplňky, to může být řekl, aby byl jedním z nejlepších způsobů, jak snížit břišní tuk do jednoho měsíce.

5. Tablety na spalování tuků:

Pokud uvažujete o tom, jak se zbavit břišního tuku v jednom měsíci, zkuste snadnou cestu, která vás osvobodí od uspořádání tvrdé stravy. Vezměte tabletu na tuky z hořčíku každý den po těžkých jídlech a po celý den (podle pokynů odborníků v této věci). To vám umožní ztratit nějaké dobré množství tuku docela snadno a to příliš mnoho před měsícem. Výsledky se začnou zobrazovat do 20 dnů. Spolu se všemi těmito skutečnostmi je vždy nutné řádné a pravidelné cvičení.

6. Koupání:

Koupání je dobrý způsob, jak snížit břišní tuk během jednoho měsíce. Je to skvělé pro vytvoření břicha pevné. Člověk zjevně spálí více tuku, když plave ve slušném tempu.

7. Box Jumps:

Box skoky jsou také dobrý kus cvičení, které pomáhají při spalování hodně břišního tuku. To se týká cvičení křížové cvičení a je jedním z nejvíce prokázaných způsobů, jak spálit břišní tuk velmi rychle.

8. Celodenní tréninkové cvičení:

Kromě těchto tréninkových tréninků by se měly provádět tři dny každý týden. To pomáhá vytvářet chudé svaly a spaluje tělesný tuk efektivně. Provádějte hrudní lisy, dřepy, výpady, tricepsy a kliky v 4 sadách s minimálně 15 opakováními. Celé tělo cvičení a obvod rutiny jsou vždy dobré pro ztrátu dobré množství břišního tuku do jednoho měsíce.

Vidět víc: Jak ztratit žaludeční tuku za 10 dní

Zdravá stravovací praxe, která má za následek ztrátu břišního tuku za 1 měsíc:

Kromě výkonu, dobré stravovací návyky vám také pomohou přijít o centimetry a zplošťovat váš žaludek za pouhých 30 dní. Praxe tyto zdravé stravovací návyky vyhýbat břišní tuk.

1. Vysoké množství bílkovin:

Mít vysoké množství bílkovin ve vašem jídle také pomáhá, protože bílkoviny byly prokázány, že spálí více kalorií ve srovnání se sacharidy. To je jeden z mnoha důvodů, proč lidé dávají přednost bílkovinám i během fáze ztráty tuku.

2. Citronová šťáva a teplá voda:

Začněte svůj den s citrónovou šťávou ve sklenici teplé vody. Jedná se o vynikající terapii pro snížení břišního tuku a také zvýší váš metabolismus.

3. Ovocné šťávy:

Nechte některé ovocné šťávy, které naplní tělo a nechte ho vypít také. Existují některé ovocné šťávy, jako je šťáva z granátového jablka, která udržuje žaludek čistý a podporuje každodenní činnost žaludku.

4. High Fiber Foods:

Zastřelte svou stravu potravinami s vysokým obsahem vlákniny. To vás udrží plné delší hodiny a nakonec budete mít tendenci spotřebovávat méně kalorií. Začněte jíst pouze potraviny s vysokým obsahem vlákniny, jako jsou celozrnné těstoviny, celozrnný chléb, obilniny a ovesné vločky. Jezte mnoho ovoce a zeleniny po celý den.

5. Lehké maso:

Chudé maso může umožnit rychlému spalování tuku a rovněž umožňuje redukovat břišní tuk. Tento druh masa bude dobré pro lidi, kteří chtějí snížit tělesný tuk rychleji než většina lidí. Toto maso zaplňuje žaludek, ale dodává tělu mnohem méně kalorií a to je jeden z důvodů, proč dietetici doporučují svým klientům, aby měli nízkotučné maso, zatímco oni jsou na stravě s ztrátou tuku.

6. Vejce:

Vajíčka jsou nezbytná, když používáte dietu snižující tuk. Pokud chcete ztrácet břišní tuk snadno, pak patří do vaší stravy nějaké míchané vejce.

7. Mandle:

Mandle jsou nezbytné během tohoto období a jeden bude muset konzumovat mandle ráno, aby se ztráta tuku dieta efektivní. To bude jeden z nejúčinnějších způsobů, jak ztratit břišní tuk.

8. Zůstaňte mimo cukrových potravin:

Zůstaňte pryč od sladkých potravin a rafinovaných sacharidů. Zmrzlina, sýr, jogurt, krém a masné maso budou na vaší břicho zabalit více viscerálního tuku. Místo toho zkuste zahrnout více "dobrých" omega-3 tuků do vaší stravy. Ořechy a ořechové máslo, avokádo, řepka a olivový olej jsou dobrým zdrojem omega-3 tuků.

9. Snížení příjmu soli:

Dalším způsobem, jak snížit břišní tuk, je snížit příjem soli. Zastavte používání extra soli pro přípravu vašich jídel a rozhodněte se pro bylinky a koření, jako je bazalka nebo kmín. Také se vyvarujte konzumace potravin s vysokým obsahem sodíku, jako jsou konzervované maso, zmrazené večeře a rychlé občerstvení.

10. Pijte více vody:

Ano, slyšeli jste to správně! Pití spousty vody v pravidelných intervalech vám pomůže zbavit se břišního tuku a také eliminovat toxiny z těla. Doporučuje se pít 2,7 litru vody denně pro ženy a muži musí denně dostávat 3,7 litru.

11. Zapojte se do zdravého snackingu:

To nejenže udrží váš hlad stabilizovaný, ale také přispěje k udržení vysoké úrovně energie. Připravte občerstvení s vysokými bílkovinami a vlákny.

Jeden měsíc cvičení Program pro snížení břišního tuku:

Níže uvedený program je kombinací různých cvičení, které jsou rozloženy po dobu jednoho měsíce. Rozvrh rozdělen na 4 týdny, který vám pomůže pochopit, jak můžete kombinovat tyto cvičení. Poskytujeme vzorový program 1 týden, který lze opakovat po dobu dalších 3 týdnů.

První týden:

Pondělí:

 • 20 skákání na zvedáky
 • 10 Stiskněte tlačítko Ups
 • 20 Squats

Úterý:

 • 10 Sit Ups
 • 20 výpalků
 • 10 Burpees

Středa:

 • 20 skákání na zvedáky
 • 10 Pushups
 • 20 Squats

Čtvrtek:

 • 10 Sedět
 • 20 výpalků
 • 10 Burpees

Pátek:

 • 25 skákání
 • 13 Stiskněte tlačítko Ups
 • 25 Squats

sobota:

 • 13 Sit Ups
 • 26 Lunges
 • 13 Burpees

Neděle: Odpočinkový den

Ayurvédské produkty ke snížení břišního tuku:

Ajurvédské výrobky nikdy nezklamaly lidi a ukázaly se jako vysoce účinné, pokud jde o snížení břišního tuku. Těleso břicha může být snadno redukováno použitím těchto produktů, protože přicházejí s určitými přírodními prvky, které zvyšují proces spalování tuků. Kromě toho ayurvédské produkty také pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a umožňují správné trávení. Pokud máte chuť na cukr, pak ayurvédské produkty jsou nejlepší druhy produktů užitečné pro ztráta břišního tuku za 1 měsíc pro vás. Složky v těchto produktech jsou nejlépe hodnocené a mají tendenci pracovat na všech. Jedním z takovýchto ayurvedických přípravků jsou kapsle NOFAT.

Vidět víc: Jak snížit břišní tuk za 7 dní

Dobré stravovací návyky spojené s správnou cvičební rutinou vám pomohou zbavit břišní tuk za měsíc. Kromě toho se držte jógy nebo meditace mimo stres. Tyto praktiky, které vám pomohou získat zpět, jsou jednoduché, ale překvapivě účinné.

Kombinace těchto cvičení je známa snížením břišního tuku v jednom měsíci. Nicméně, jeden aspekt, který musíte zvážit před stanovením cílů v oblasti zdraví, je to, že snížení tuku je založeno na člověku. Musíte plně analyzovat tělo mechanika před pokusem o redukci váhy činnost. Tento program, navržený výše, je určen pro začátečníky, kteří se snaží doma ztratit nějakou váhu pomocí minimálního vybavení. Lidé, kteří hledají tóny abs a mohou mít šest balíček, se musí poradit s instruktorem v posilovně, aby dosáhli svých cílů. Jak již bylo zmíněno dříve, trvá tvrdá práce a vytrvalost pro dosažení cílů v oblasti zdraví a štíhlý, plochý pas není jednoduchý!

Pin
Send
Share
Send