Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2020

15 Seznam nejlepších designových pásů pro muže a ženy

Pin
Send
Share
Send

Pásky jsou nejjednodušší věci, které se mohou stát skvělým vzhledem. Nejsou to jen věci, které jsou pro praktickou užitečnost, ale také dobrý pás, který někdo nikdy nebude bez povšimnutí pro svou schopnost zintenzivnit vzhled a dokončit dotek. Jsou to klíčové prvky, které udržují věci jednoduché pro všechny druhy nosí. S jedinečnou strukturou a estetikou umožňují skříňku proniknout.

Ať už je to rafinovaný formální oděv nebo jednoduchý příležitostný vzhled, pásy budou sloužit nejlepšímu využití šatníku, který podporuje oficiální schůzky, stejně jako příležitostné večírky.

Nejoblíbenější návrhářské pásky pro muže:

Zde uvádíme některé z nejvíce opotřebovaných návrhářských pásů, které se vhodně hodí k oblékání všech příležitostí a které jsou nejlepší ve své třídě pro pánskou a ženskou šatní skříň.

1. Designer Simple Pánské opasky:

Tkaný pás všeho druhu bude nejvhodnější pro letní oblečení a dává neformální vzhled. Tkaný pás bude mít dobrou strukturu na každém oděvu. Hodí se pro kontrastní barvy kalhot a také pro normální barvy stejné barvy.

2. Brooks Brothers Seersucker pás pro ženy:

Hledáte v létě trochu jiného pásu? Seersucker je dobrý nápad projít. Bude to nejlépe vyhovovat pruhovaným kalhotám s podobnou šířkou ramene. Bude to nejlepší pár s neformálním oblečením a udělá úžasný vzhled.

3. Dvojité Gancini semišové pásy pro muže i ženy:

Sexy semiš nepochází tak levně, ale jeho měkká semišová a funky smaltovaná vrstva na sponu bude sloužit jako nejlepší součást opotřebení party. Dokud je námořnictvo naživu, tento pás nebude s ostatními na trhu kompromisem, aby se elegantně oblékl.

4. Pásek Lock-at-Me:

Pás má smíšené logo GG od 60. let s koženým páskem z hnědé čokoládové hnědé látky, díky níž je elegantní. Dokonalý dotek pásu způsobí, že některá z vážných kypáků na jakýchkoliv džínchách způsobí, že váš pas bude mít bohatý vzhled.

5. Designový kožený opasek:

Hledáte repertoár pásu pro hnědou obuv? Zde je perfektní shoda. Nezáleží na tom, zda nejste oblečeni formálně, bude to také nejbližší zápas jakékoliv hnědé boty, jakékoliv příležitostné oblečení s nejlepší kombinací barev.

Vidět víc: Dámské opasky

6. Pásový pás Pásový popruh:

Jasná popová barva v pasu někdy udělá perfektní způsob, jak se vymanit z davu v zimě. Krátké rukávy tričko, příležitostné šortky, a správný pár skandálů bude nejlepší oblečení pro volný čas s rozpočtem přátelský pás.

7. Designový západní kožený pás:

Západní pás Top shop je pás vhodný pro zvířata, který je vyroben z odolného polyuretanu a spony vyřezávané z kovu. Je velmi oko chytlavé a nejlépe se hodí ke všem příležitostným oblečením, potu nosí a kotníkové boty. Je navržen s nejlepším zpracováním, který splní všechny chutě uživatelů a celkově skvěle vypadá.

8. Dámský designer Bri Bri Bri Belt:

Pruh Bri Bri Bri je stylová ikona vzhledu Kendall Jenner. Vyznačuje se elegantně vyhlížející sponou vyrobenou zlatým kovovým materiálem a originální černá kůže. Menší verze Baby Bri Bri Bri je také k dispozici na trhu. To také přichází v obou stříbrných a zlatých barvách, které dělají elitní pohled na party.

9. Pánský kožený opasek:

Tento opasek má odvážný vzor, ​​hravý design s chytrými odvážnými barvami. To má širokou škálu spon, a rozpočet přátelský a extravagantní. Bude to nejlepší zápas s tmavě šedými kalhotami. Pěkně texturovaná kůže zvýší atraktivitu na vás.

10. Kožený řemínek Classic Designer:

Tenký kožený opasek s klasickou vkusnou sponou bude vždy ve vašem arzenálu bez ohledu na to, jak je starý. Je to spirála inspirovaná vinobraní se snadno vyjímatelnou sponou a odhodlanou výměnou do pasu. Bude to nejlépe vyhovovat všem apartmá, které nosíte. To rozšiřuje atraktivitu diváků tím, že dává jednoduchý elegantní vzhled a klasický oděv.

Vidět víc: Dětské pásky

11. Hermes Designer Gold H pás pro muže:

Velkolepá a ikonická vynikající přezka H od firmy Hermes přiměje uživatele, aby nezanechal pás. Učiní konečné prohlášení při vstupu do místnosti. Bude to perfektní zápas pro zlaté ozdoby a dává divákům příjemné elitní oblečení. Bude to nejlépe vyhovovat neformálním oblekům na míru pro party a události.

12. Pásový pásek:

Pás s pruhem bude nejlépe odpovídat pásu hodinky NATO. Dát elegantnímu vzhledu na neformální oblečení s šaty s krátkými šňůrami. Jste nadšenec sledování? S časem strávit trochu na prádlo, pak jít na Stripe Web Belt, bude to elegantní vzhled a dobrý oděv.

13. Pevný džínový pás:

Drsný džínový opasek bude skvělý pro příležitostný víkend s jeanem nebo jiným oblečením inspirovaným oděvem. Je vyroben ze 100% originální tlusté, robustní uzdě kůže dělat zdokonalené oblečení u příležitostí a to bude zvýrazněno s stejnou barvou boty.

14. Designers Summer Fabric Belts for Men:

Pro odlehčené kódy oblečení léta a to je trochu neformální. Váš opasek by měl také smysl. Tato lehká tkanina, jako je bavlněná tkanina nebo jednoduchá struktura hrubého vlákna, bude nejlépe nosit v létě. Bude také splňovat potřebu hledat letní oblečení a běžné nošení.

Vidět víc: Pánské opasky

15. Slim Vintage Belt:

Vintage obchody mají nejlepší příslušenství k kopání, což jsou pásy. Je třeba poznamenat, že se používá pravá kůže a dokonale se vám hodí. Tyto štíhlé vintage pásy budou nejlépe vhodné pro obleky, stejně jako party nohavice. To bude nejlépe vyhovovat všem oblekům, které jsou nenápadně prošité, s přizpůsobenými neštrukturovanými styly. Opasokovaný kožený opasek bude mít stejný účinek jako vintage návrhářské pásy, které jsou nyní nejoblíbenější v online režimu.

Krejčovské kluci častěji mají mnoho vnitřních nastavovačů a kalhot, které jsou správně nastaveny, aby se vešly do pasu. A některé kalhoty mají smyčky pro pásek držet v takových případech výše uvedený článek bude nejvíce užitečné, aby zjistili, trendy top designers pásu, který se hodí pro různé příležitosti. Návrhářské pásy jsou jedním z důležitých doplňků, které zlepšují oděv člověka a vytvářejí v něm úplně dokončený vzhled.

Pin
Send
Share
Send